Lejnieku 12, Ādaži, Ādažu novads

Информация

Адрес
Lejnieku 12, Ādaži, Ādažu novads
Цена:
181 960 EUR
Тип недвижимости:
Дом
Status:
Продажа
Площадь:
193m2
Площадь земла:
1397m2
ID:
427226

Описание объекта

Pārdod ekoloģisku, ekskluzīvu, kvalitatīvu frēzbaļķu ēku.
Māja būvēta, izmantojot mūsdienīgu frēzbaļķu tehnoloģiju, kas to padara īpaši energoefektīvu un nodrošina ekoloģiski tīru dzīves vidi. Koka konstrukcijas sniedz mājai labu termoizolāciju – tā “elpo”, radot telpās optimālu gaisa temeperatūras un mitruma līdzsvaru. Karstā laikā varat baudīt patīkamu vēsumu, kā arī mājīgu siltumu ziemā. Zinātniski apstiprināta arī koka ēku labvēlīgā ietekme uz veselību un labsajūtu.

Arī mēs iezīmējam revolucionāru pagriezina punktu Latvijas koka būvē, piedāvājot unikālu paaugstinātas izturības cilvēka veselībai draudzīgu koka ēku par "parastas" ēkas cenu. Frēzbaļķim piemīt visas koka labvēlīgās īpašības: ekoloģisks, normalizē mājā mikroklimatu, izdala gaisā veselībai labvēlīgas vielas, u. c.

Galvenās ēkas īpašības:
- paaugstināta izturība pret klimata iedarbību;
- paaugstināta ugunsdrošība;
- super siltumizturīga;
- cilvēka veselībai draudzīga (normalizē mikroklimatu, u. c. ).

Norādītā ēkas cena ietver:
- zemes iegāde (25 EUR kv. m. ) ar pilsētas ūdensvadu un kanalizāciju.
- ēkas frēzbaļķu konstrukciju ar iekšējo sienu (istabu) izveidi, atbilstoši klienta vajadzībām;
- plātņu pamatu ieklāšanu;
- izturīgu skārda jumta segumu ar siltuizolāciju;
- 92 mm trīs slāņu pakešu koka logus;
- ārējās durvis;
- betona grīdas ar siltumizolāciju;
- elektromontāžas darbus (ieskaitot, rozetes, slēdžus) bez gaismekļiem
- projekta saskaņošanu būvvaldē.

Ēkas cenā nav iekļauta iekšējā apdare. Tā gan pamatā nepieciešama tikai sanitārajos mezglos, jo koka sienas papildus nav nepieciešams no iekšpuses apstrādāt (izņemot krāsošanu Jums vēlamā tonī). Cenā nav iekļautas arī ārējās inženierkomunikācijas , teritorijas labiekārtošana, apkures sistēma un garāža. Visu iepriekš minēto mēs varam piedāvāt par papildus samaksu vai arī Jūs varat to paveikt ar saviem spēkiem vai pieaicinātiem speciālistiem.

Gatavu ēku iespējams apskatīt klātienē darbadienās, kā arī sestdienās un svētdienās. Lūdzam pieteikties savlaicīgi,uz tikšanos.

Varam ātri pielāgot mājas projektu katra klienta vajadzībām. Pašlaik Ādažos ir uzbūvētas 4 izcilas kvalitātes ēkas, kuras var apskatīt uz vietas kā paraugus mūsu darba kvalitātei. Papildus viena ēka ir būvniecības stadijā, kur Jūs pilnībā varat sekot tās būvniecībai.
Mūsu galvenie darba principi - atklātums un godīgums gan pret klientu, gan valsti. Mēs varam parādīt ēku, kura būvēta 3 gadus atpakaļ, 1 gadu atpakaļ un šogad, lai varētu pārliecināties par nemainīgu kvalitāti.
Konkrētajai ēkai piedāvājam dažādus zemes gabalus Ādažos un Gaujā, Kadagā.

Nepieciešama papildus informācija vai vēlaties apskatīt mājas lūdzu zvaniet. Zvaniet. Gaidīsim ciemos.