Olģerta, Asari, Jūrmala

Objekta detaļas

Adrese
Olģerta, Asari, Jūrmala
Cena:
700 000 EUR
Tips:
Māja
Status:
Pārdod
Platība:
424m2
Zemes platība:
2454m2
ID:
427242

Objekta apraksts

Māja pie jūras.
Māja atrodas Asaros, tikai 300 metrus no jūras. Vēsturiski Asari atradās uz Nurmuižas īpašnieku Firksu zemes un to iedzīvotāji nodarbojušies ar zvejniecību un bija nozīmīga zemeņu audzēšanas vieta, kuras pārsvarā veda uz Pēterburgu.

Šodien šī ir vieta, kur atrodas vienas no vērtīgākajām un pieprasītākajām privātmājām Jūrmalā. Jūras tuvums, sakopta smilšu pludmale, mūžzaļās priedes un elitāri kaimiņi ir tas, ko šīs vietas iedzīvotāji novērtē.

Māja uzcelta uz lieliska taisnstūrveida zemesgabala ar plašu dārzu. Celta no vieglbetona blokiem. Pirmajā stāvā atrodas- liela viesistaba, ēdamzāle, virtuve, san. mezgls, pirts, garāža. Otrajā stāvā 3 guļamistabas, divi san. mezgli, bibliotēka/kabinets un terase ar skatu uz dārzu. Papildus platības atrodas bēniņos, kurus iespējams izbūvēt. Plaša garāža priekš auto un pie mājas saimniecības ēka.

Ēka ir nodota ekspluatācijā un viss atbilst projektam. Nav nesaskaņotas pārbūves.

Gāzes apkures katls, ūdens un kanalizācija pilsētas centrālie tīkli.

Īpašuma ekspluatācijas izdevumi ~200-250 eur/mēn (t. sk. kustamā un nekustamā īpašuma apdrošināšana, apkures, komunālo pakalpojumu, apsardzes, interneta un televīzijas pieslēgumi, atkritumi)

Šī māja apkopo lielisku atrašanās vietu ar praktisku ēkas plānojumu. Tagad iespējams rezervēt laiku, lai apskatītu klātienē. Zvaniet vai rakstiet.