Kalēju 7, Ogre, Ogre novads

Objekta detaļas

Adrese
Kalēju 7, Ogre, Ogre novads
Cena:
200 000 EUR
Tips:
Māja
Status:
Pārdod
Platība:
135m2
Zemes platība:
2615m2
ID:
427197

Objekta apraksts

Pārdodas skaista māja ar 2615 kv.m.zemes . Mājā ir divas guļamistabas , dzīvojamā istaba ar virtuvi, kabinets, vannas istaba, priekšnams. Mājā ir autonomā apkure(dubulta sistēma-briketes, malka vai dīzelis),signalizācija, Sat TV, internets,siltās grīdas, divas ūdens spices, aka, vietējā kanalizācija.
Blakus dzīvojamajai mājai ir palīgēka, kur atrodas garāža, pirts ar dušu un atpūtas telpu, kurtuve ar diviem apkures katliem un boileriem un papildus saimniecības telpas malkai un dārza piederumiem.
Māja pārdodas ar iebūvēto tehniku un mēbelēm.
Uz zemes gabala atrodas arī lapene, dīķis ar ūdens kritumu, iekopts skaistuma,augļu,sakņu dārzs,siltumnīca, šūpoles, priekš suņiem izbūvēts voljērs, automātiskie iebraucamie vārti, pagalms asfaltēts. Īpašums atrodas 5 min. attālumā no dzelzceļa stacijas. Kalēju iela, kurā atrodas īpašums nav caurbraucama. Īpašums atrodas netālu no Ogres centra, līdz Rīgai 36km. Blakus dzīvo jauki un sirsnīgi kaimiņi. Nepieciešama papildus informācija vai vēlaties apskatīt īpašumu lūdzu zvaniet vienosimies par apskates laiku.