Klusie Kalni, Alderi, Garkalnes novads

Objekta detaļas

Adrese
Klusie Kalni, Alderi, Garkalnes novads
Cena:
265 000 EUR
Tips:
Māja
Status:
Pārdod
Platība:
266m2
Zemes platība:
1401m2
ID:
427196

Objekta apraksts

Baudiet meža mieru un mūsdienīgas ērtības savās jaunajās mājās
Vairojiet savas ģimenes mieru un labklājību, izvēloties īpaša dizaina mājokli ainaviskā meža ielokā, ciematā KLUSIE KALNI.

Māja būvēta, izmantojot mūsdienīgu frēzbaļķu tehnoloģiju, kas to padara īpaši energoefektīvu un nodrošina ekoloģiski tīru dzīves vidi. Koka konstrukcijas sniedz mājai labu termoizolāciju – tā “elpo”, radot telpās optimālu gaisa temeperatūras un mitruma līdzsvaru. Karstā laikā varat baudīt patīkamu vēsumu, kā arī mājīgu siltumu ziemā. Zinātniski apstiprināta arī koka ēku labvēlīgā ietekme uz veselību un labsajūtu.

Māja var lepoties ar laikmetīgu arhitektūru un pārdomātu telpu plānojumu, turklāt terase ar skatu un izeju uz mežu ļaus jums baudīt svaigu priežu sila gaisu katru.

Māja būvēta no ekoloģiskiem un izturīgiem materiāliem - Sibīrijas egles. Ārsienas konstruētas no biezām, 240mm līmētām brusām. Labai siltumizolācijai uzstādīti 92mm koka pakešu logi ar trīsslāņu (48mm) stikla paketi un selektīvo pārklājumu. Ēkas būvnieks ir saņēmis energoefektivitātes sertifikātus. Apkures iekārta: "Panasonic Aquera" 2017.gada modeļa gaiss-ūdens siltumsūknis. Siltās grīdas pirmajā stāvā, radiatori - otrajā. Novietne diviem auto. Dabisks zemes reljefs. Netālu Mazā Baltezera pludmale un Gauja. 2km līdz Ādažu centram, 20km līdz Rīgas centram. Ādažu sabiedriskais transports, pieturvieta "Alderi". Mājai 2 gadu, apkures sistēmai( Panasonic AQUERA gaisa siltumsūknis)- 7 gadu garantijas laiks.

CIEMATS KLUSIE KALNI
Baudiet priežu meža mieru skaistā vietā 20 kilometru attālumā no Rīgas pa Tallinas šoseju. Tajā plānoti 23 individuālās apbūves meža zemes gabali platībā no 1200 līdz 2415 m2. Lieliska satiksme, nelielas pastaigas attālumā Ādaži un Baltezers. Ciematā nodrošināta Ādažu pilsētas ūdens apgāde un kanalizācija,kā arī 25 ampēru trīsfāžu elektropievads katram apbūves gabalam. Ciemata ceļi tiks bruģēti.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES CIEMATU KLUSIE KALNI
Skaista un dabiska vide priežu mežā
10 minūšu pastaigas attālumā līdz mazā Baltezera pludmalei un Gaujas upei
Ādažu pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgums
Lieliska satiksme: šoseja, sabiedriskais transports 5 minūšu gājiena attālumā
20 km līdz Rīgai, 2 km līdz Ādažu centram
Ādažos atrodas lielveikali, skolas un bērnudārzi, medicīnas, sporta, kultūras centri, kafejnīcas un bibliotēka. Tuvākais bērnudārzs “Patnis” 10 minūšu gājiena attālumā (Podniekos).

Nepieciešama papildus informācija vai vēlaties apskatīt īpašumu lūdzu zvaniet, lai varam vienoties par Jums pieņemamu apskates laiku!

Video